Agroturystyka Koko Ryku ... inna teraźniejszość

Czasem potrzebujemy absolutnej, chociażby chwilowej, zmiany naszego otoczenia i codziennych rytmów, oderwania się od zwyczajowych obowiązków, chaosu miejskiego. Koko Ryku jest poza tym wszystkim, tu zapomina się o reszcie świata, wystarczy się rozejrzeć wokoło, by totalnie wypocząć.
Wnętrza zostały urządzone ze szczególną uwagą w doborze niepowtarzalnych rustykalnych elementów, drewno jest tu prawdziwym drewnem, barwy są odcieniami ziemi z naturalnych mineralnych pigmentów, mury z suszonej cegły i czerwonego piaskowca, stuletnia drewniana konstrukcja, brak betonu i asfaltu, wszystko to sprawia, że dom "oddycha" i można się tu poczuć naturalnie dobrze.
Agroturystyka działa już od 2013 roku; z różnych stron Świata odwiedzają nas goście z pozytywna energią, przyjedź poczuj ją i oddaj swoją.
 

Refleksoterapia w Koko Ryku


Zdrowie zaczyna się od stóp... Przekonaj się o tym korzystając z refleksoterapii w obiekcie, wykonywanej przez właścicielkę obiektu, która przeszła szkolenie Polskiego Instytutu Refleksologii.
Terapia polega na relaksacyjno-terapeutycznym masażu stóp i uciskach w miejscach receptorów wpływających na pracę narządów wewnętrznych: wzmacnia odporność organizmu, usprawnia krążenie krwi, wycisza układ nerwowy, likwiduje dolegliwości bólowe, odblokowuje zatory w organizmie, stymulując system autoimmunologiczny.
Uzupełnij twój pobyt terapią leczniczą.
20% zniżki dla gości przy wykupieniu przynajmniej 2 zabiegów.

O nas w mediach

W 2017 roku Telewizja NC DOMO+ zrealizowała program o tym miejscu. Zapraszam do obejrzenia 6 odcinka w czwartym sezonie programu "Daleko od miasta" - zobacz.


Do zobaczenia!

Udogodnienia

Parking

Pokoje z łazienkami

Pies i kot w gospodarstwie

Gospodarz na miejscu

Wi-Fi światłowód

Nie akceptujemy zwierząt

Ogród

Hamak / książka

Grill

Patyczki / motylki / kwiatki / kredki

Piaskownica / kamyczki

Pogawędki

Lokalne produkty i gastronomia

Targowisko w Nowej Rudzie

od ... do .... kiedy ... adres...

Bary z domowym jedzeniem

w Nowej Rudzie i Ścinawce Śr.

Smażalnie pstrąga

z hodowli

Opinie Klientów